World Of Tanks

My Little Farmies

Hodnocení hry: (66.67%)
« Zpět na výpis her

Budovatelská farmářská hra, která vás od začátku dostane. Podobné hry převyšuje o třídu, tvůrci na ní odvedli skutečně precizní a svědomitou práci. Vytvořte si vlastní zemědělství a vypěstujete zeleninu, ovoce, stromy a obilí. My Little Farmies nabízí obrovskou zábavu podporovanou mnoha užitečnými funkcemi, které dodávají hře potřebný spád. Zažijte fascinovaný svět této farmářské hry!

Spustit hru

Rovnou do hry

Do farmářského života se můžete vrhnout takříkajíc po hlavě, vyzkoušíte si všechno možné, aby vaše farma správně prosperovala, úroda byla bohatá a domácí zvířata spokojená. Lze se věnovat stavbě středověké vesnice podle vlastních představ, pečovat o pole, pěstovat nejrůznější zvířata i vyrábět vlastní produkty včetně dnes tak populárních biopotravin. Pokud si vyrobíte ve hře meziprodukty (například obilí, z něj následně umelete mouku), lze ve výrobě pokračovat až do finálního produktu, z mouky tedy ještě upečete chleba, pokud se ji nerozhodnete prodat. Ve volbě rozhodnutí nejste omezováni a opravdu se lze pěkně vyřádit.

Časem získáte další možnosti

Život na farmě by se mohl pro někoho po čase stát trochu stereotypním, jenže je tu odemykání dalších funkcí po odehrání určitého herního času a splnění úkolů. Sami budete ovlivňovat život ve vesnici a vztahy mezi obyvateli, s někým se můžete spřátelit a spolupracovat, jiný se zase třeba vypracuje na nebezpečného konkurenta, s nímž si bude třeba poradit. Na práci je samozřejmě také možnost najmout zaměstnance a řešit i vztahy mezi nimi. Rozhodně kromě výroby a produkce i mezilidské vztahy jsou tady velmi důkladně propracovány.

Ovládání a nastavení

Ovládání a nastavení je velmi snadné a docela přehledné, kompletně v češtině. Zvířátka i lidičky jsou hezky zpracovaní, takže farmaření je opravdu zábava a radost. Ale snadné to mít nebudete, bez peněz statek jen tak nevybudujete. A peníze ve hře (jsou označena jako "haléře") sice získáte za nejrůznější činnosti, jenže přece jen přibývají dost pomalu. Nejlepší cestou se zdál prodej vypěstovaných produktů, nějaké peníze ale získáte i dalšími činnostmi, například vybudováním chodníčků a postupem na vyšší level. Zaměstnat pomocníky určitě pomůže výrazně zvýšit produktivitu farmy, ale zase musíte zaměstnancům pochopitelně zaplatit, tedy věčný kolotoč. Ale zajímavý, o tom není pochyb.

Obchodování si ve hře užijete podle libosti, někdo se raději bude věnovat obchodům, jiný stráví nejlepší chvíle se svými čtyřnohými i okřídlenými mazlíčky. Jenže takového mazlíčka už je potom zase problém prodat nebo dokonce sníst či zpracovat třeba do salámu. Vybírejte a volte tedy takticky a s rozvahou. To taková pšenice nebo žito, ty vám při prodeji srdce netrhají, kdo by také obiloviny nebo ovoce a zeleninu pojmenovával, že? Ovládání je velmi jednoduché a postačí kliknout na zvolený čtvereček, velmi snadno tedy do hry zapadnou i mladší hráči a ti s méně zkušenostmi. Snadno si vyberete návštěvu obchodu, banky, skladiště nebo se potěšíte výčtem úspěchů. Jednoduše lze i zvolit režim celé obrazovky.

Pár tipů do hry

Snažte se volit především takové činnosti, abyste ze začátku vydělali co nejvíc peněz, to vám následně start do hry výrazně usnadní a zpříjemní. Chov hovězího dobytka rozšiřte o pěstování ovcí, vlnu potom zpracujete a vyrobit z ní lze různé části oblečení, které si obyvatelé vesnice rádi koupí. A už zase cinknou nějaké ty peníze do kasičky. Farmář se prostě musí pěkně otáčet, aby nepřišel zakrátko na buben.

Mobilní prodejci jsou také zajímavou příležitostí, jak si trochu přilepšit, získáte od nich často opravdu lukrativní zakázky. Ty sice není snadné směnit, ale finanční přínos je výrazně větší než u běžného pěstování a krmení. Návštěvníci z jiných vesnic vám občas dají příležitost splnit různé úkoly a questy, což je další možná cesta k získání zkušenostních bodů a tedy i peněz. Farma určitě za vyzkoušení stojí, můžete navíc do hry přizvat i kamarády a známé.

Klady a zápory hry

  • budovatelská strategie s hlubokým propracováním, velké možnosti zaměřit se na oblíbenou nebo zajímavou činnost
  • velmi příjemné i jako oddechovka, klidná a pohodová hra
  • dobře vyřešená a líbivá grafika
  • lze hrát bez stahování a prakticky hned
  • hra je zdarma
  • větší akce se nedočkáte, všechno plyne v poklidu
  • velké možnosti nakupovat a prodávat, ve hře ale získat penízky dá docela práci
  • nastavení zvuku mi nepřišlo zrovna optimální

Pochlubte se, jak si ve hře vedete?

Novinky

3.9. - Hudba je přece zábava!
Muzika je nedílnou součástí našich životů. Mp3 skladby plní naše mobilní telefony, tablety, mp3 přehrávače a další zařízení dobrou náladou při poslechu své oblíbené hudby. Přejít na všechny mp3.

Archiv

Souhlasím

Pokračováním v prohlížení této stránky souhlasím s použitím souborů cookies (viz. Podmínky používání).